Avcılar Çekici

Avcılar Çekici 7/24 Acil Oto Çekici Kurtarma

Olumsuz araç arızaları ve kazalarda çekici gerekiyorsa size en yakındaki firmayız. Avcılar Oto Çekici 7/24 Kurtarıcı  servisimiz sürekli açık olup bu n umaradan 0553 655 93 01 arayın 15 dakika içinde yanınızda olalım. Avcılar ve çevresindeki semtlerde konumunuza en kısa sürede ulaşacak yerdeyiz.

Avcılar oto kurtarma servisi yılın her günü aktif ve aralıksız çalışmaktadır. Binek veya ticari tüm vasıflar için çekicimiz vardır. Ağır vasıta çekicisi, motor çekici, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, hasarlı araç taşıma, tekne taşıma ve çoklu taşıma bulunur.

Avcılar Oto Kurtarma

Avcılar Oto Kurtarma

Araç basit çekici hizmetleri ile özel kurtarma sistemleri gereken durumlarda biz yanınızdayız. Çekici vasıtalarımız bünyesinde gerekli her türde donanım ve ekipman eksiksiz bulunmaktadır. Aracınızı bulunmuş olduğu en zor durumdan bir kaç dakika için özel teknik ve yöntemlerle kurtarmaktayız.

İster basit bir çekici desteğine ihtiyaç duyun yada profesyonel bir oto kurtarma gereksin bizi tercih edin. 20 yılı bulan sektör tecrübesi ile ve en uygun ekonomik fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Avcılar Acil Yol Yardım

Acil yol yardım desteği herkese bir gün gerekebilmektedir.  Aracınızla seyir halinde iken bir çok sorun beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilir. Bunlardan bazıları ;  akü sorunları, oto elektrik arızaları, oto lastik problemleri, araç anahtar olabilir. Avcılar yol yardım için günün her saatinde hazır eksiksiz ve tam donanımlı araçlarımız görev yapmaktadır. Her araç sahibi yaşadığı sorunlarda çözümleri kendi başına bulmaz. Lastik patladığında, akü arızası verdiğinde, basit oto elektrik arızalarında ne yapacağını bilemez. Yol yardım işleri bu nedenle profesyonellerden talep edilir. Firmamız Avcılar yol yardım 0553 655 93 01 çağrı merkezi üzerinden hizmet vermektedir.

Avcılar Oto Kurtarıcı

Her araç sahibine Oto kurtarıcı çekici ve yol ardım desteğini %100 işçilik kalitesi ile sizlere vermekteyiz. Oto kurtarıcı için filomuzda bulunan her aracımız Avrupa standartlarında ekipman ve donanıma sahiptir. Klasik oto kurtarıcı kamyonları dışında özel ekipman ve teçhizatta sahip araçlarımızda bulunmaktadır. Bazı durumlarda vinçli platform yada özel çekme halatları ile araçlar kurtarılır. İstanbul ve Tekirdağ bölgelerinde hizmet veren bir çok oto kurtarıcı firmasında sadece düz zeminden çekici üstüne yükleme ve araç taşıma yapılır. Yol yardım ve oto çekici hizmetinde işçilikler farklıdır. Bu nedenle iletişim kurduğunuz personelimize detaylı bilgi vermeye çalışınız. Lütfen durumunuzun farkında dolara doğru hizmet için arayışa giriniz. Bir çok sürücü yanlış bilgilendirme nedeni ile araç başında saatlerce beklemekte olup yanına gelen çekicilerinde bazen hiç bir faydasının olmadığını görmekteyiz.

Avcılar Oto Çekici Fiyatları

Hiç bir araç sahibi fiyatlar konusunda endişe etmemelidir. Oto kurtarma servisimizde fiyatlar son derece uygundur. Avcılar Oto Çekici Oto Kurtarıcı fiyatları için bizlere ulaşarak bulunduğunuz konumu ve gidilecek yeri belirtin hemen çekici fiyatlarımızı sizlere verelim. Avcılar oto çekici işlerimizden ister şehir içinde taşıma yada şehirler arası taşıma yapılabilmektedir. Gidilecek mesainin durumuna göre fiyatlar ciddi oranda farklılık gösterir. Sizleri yanıltmamak adına sitemiz içinde oto çekici fiyatları hakkında her hangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Çekici oto kurtarıcı fiyatları bir çok kişinin yanlış düşüncesinin aksine son derece uygun fiyat tariflerinde sunulmaktadır. Son derece zorlu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Bugüne kadar hiç hizmet almamış biri yanlış düşüncelerle fiyatların çok yüksek olduğuna inanabilmektedir. Ancak bir defa çekici hizmeti aldığında aslında karşıladığı durum ve yaşadığı olumsuz durumdan son derece uygun fiyatlarla çıktığına sevinmektedir.

Ambarlı Oto Çekici Cihangir Oto Çekici Denizköşkler Oto Çekici
Firuzköy Oto Çekici Gümüşpala Oto Çekici Merkez Oto Çekici
Mustafa Kemal Paşa Oto Çekici Tahtakale Oto Çekici Üniversite Oto Çekici
Yeşilkent Oto Çekici

Avcılar En Yakın Çekici

Avcılar merkez bölge oto çekici ve yol yardım ekibiyiz. Yoksa bir çok çekici bölgeye hizmet veriyor olsa da aslında semtin çekicileri değildir. Bu da sizlerin saatlerce araç başında çekiciyi bekleyeceğiz anlamına gelmektedir. Otokurtarmaservisi.net ise bölgenizde sizlere en yakındaki oto kurtarma oto kurarıcı servisidir. Size yanınıza ulaşma sürmeniz ortalama 15 dakika almaktadır.

Avcılar da en yakın oto çekici için tek yapmanız gereken 7/24 açık olan numaralardan bizi aramanızdır. İhtiyacınız olan çekici, kurtarma, yol yardım, oto elektrik, oto lastik hizmetleri en ekonomik ve uygun fiyatlarla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Avcılar Oto Çekici Numarası

Ne zaman çekiciye ihtiyacınız varsa biz yanınızdayız. Avcılar oto çekici numarası 0553 655 93 01 hattımız üzerinden acil çekici isteyebilirsiniz. WhatsApp üzerinden aracın konumunu bize gönderin hemen yola çıkalım.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir