beykent oto çekici

Beykent Oto Çekici

Araç kurtarma ekibimizle her model araca hizmet veriyoruz. Beykent oto çekici hazır araçlarımız sürekli 7/24 bölgede bulunmaktadır. Aracınızın çekilmesi, bir yere taşınması gerekiyorsa oto kurtarma ekibimizle her saat sizlere ulaşabilmektedir. Beykent ve civar semtlerde günün her saati yol yardım aracımız ve çekicilerimiz hizmet veriyor. En uygun fiyatlarla 2021 yılında da sizlerleyiz.

Beykent Oto Kurtarma

Trafik kazalarında araçlarınızın çalışmaması halinde, kaza yerinden kurtarılması gereken durumlarda 0 553 655 93 01 hattımızdan Beykent oto çekici çağırabilirsiniz. Trafik yoğunluğunun daima olduğu Beykent semtimizde sık yaşanan araç arızaları ve kazaları olmaktadır. Bu nedenle bölgemizde daimi çekiciler bulundurmaktayız. Kayar kasa veya ihtiyacınız olan her tür çekiciyi servisimizde bulabilirsiniz. Beylikdüzü oto çekici hizmetlerinde her mahalleye her dakika ulaşabilmekteyiz.

Çekici filomuzda tüm otomobiller, ağır vasıta araçları, minibüsler içinde donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. İş güvenliği kurallarına uygun şekilde hatasız ve sorunsuz bir şekilde güvenle araçlarınızı bulunduğu yerden alıyor ve en yakın oto servisine yada anlaşmalı servislere teslim ediyoruz.

beykent oto kurtarma

beykent oto kurtarıcı

Beykent Oto Kurtarıcı

Bünyemizde bulunan bütün Beykent oto kurtarıcı araçları eksiksiz tam teçhizatlı ve donanımlıdır. Standart olarak kabul edilen tüm ekipman oto çekici araçlarımızda bulunur. Müşterilerimize en zor anlarında hiç bir hataya yer olmadan hizmet veriyoruz. Beykent semtimiz için her zaman yaz kış demeden çalışıyoruz. Gündüz saatlerinde farklı ekiplerle gece saatlerinde de Beykent semtimizde farklı çekici oto kurtarma ekiplerimizle aralıksız çalışıyoruz.

Beykent Yol Yardım

Kazalar ve arızlarda çalışmayan otomobilleriniz için çekici talep edebildiğiniz gibi basit sorunlarda yol yardım hizmeti alarak sorunu çözebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Seyir halinde bir çok araç sürücüsünün başına farklı olumsuz durumlar gelebilmektedir. Çoğu zaman akü bitmesi sorunu, aracın lastiklerinden birinin patlaması, bazen yakın bitmesi bazende araç içinde anahtarın unutması durumları görülmektedir. Yine basit parça arızaları gibi durumlarda da yol yardım alabilir ve çekiciye gerek kalmadan basit işlem yaptırabilirsiniz.

Beykent yol yardım ekiplerimizde görev yapan tüm teknik personelimiz tüm marka model araçların teknik yapısına hakimdir. Bizi ararken aracınızın marka model ve yaşadığı sorunu belirterek daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

beykent oto çekici fiyatları

beykent yol yardım

Beykent 7/24 Oto Çekici

Semtte bir çok çekici ve yol yardım hizmeti veren firma bulunmaktadır. Ancak herkes 7/24 hizmet verememektedir. Otokurtarmaservisi.net üzerinden her saat çekici ve yol yardım kolayca alabilirsiniz. Birden fazla ekip ve aracımızla günün tüm saatlerinde en aktif çalışanlardan biriyiz. Beykent oto çekici için iki vardiyada farklı ekiplerle semtimizde çekici sağlıyoruz. Uzun şase çekici, kısa şase veya yüksek tonajlı tüm otomobil, 4x4 ve ağır yük araçları için çekici sağlamaktayız.

Beykent Oto Çekici Fiyatları

Her araç sahibinin bütçesine uyacak şekilde fiyatlarla ücretlerle hizmet veriyoruz. Gündüz oto çekici fiyatları ile gece fiyat tarifesi farkı almamaktayız. 2021 yılı fiyatlarımız hakkında bizlere telefonla şimdi ulaşabilir ve güncel ücretleri öğrenebilirsiniz. Sizlere doğru ve net çekici fiyatı verebilmemiz için aracınızın bulunduğu konumu bilmemiz ve nereye götürleceğini bildirmeniz yeterli olacaktır.

En Yakın Oto Çekici

Bölgeden bizlere sürekli talep gelmesi nedeni ile sürekli hazır bulunan araçlarımızla sizlere destek veriyoruz. Araç sürücüleri bu olumsuz durumlarda fazla bekleme yapmak istemez. Bu nedenle kendisine en yakındaki oto çekici firması ile çalışmak ister. Yüzlerce oto çekicinin İstanbul'da hizmet verdiğini ve bir çoğunun uzak bölgelerede hizmet verdiğini bilmenizi isteriz. Yanlış yapılar seçimler nedeni ile bir çok sürücü aracının başında bir kaç saat beklemek zorunda kalır.

Beykent oto çekici için sizlerde bulunduğunuz konumunda firması ve çekici ile çalışın. Bizleri arayan sürücülerimize maksimum 15 dakika da ulaşabilmekteyiz. En kısa sürede en yakındaki oto kurtarıcı için şimdi bizi arayın.

Beykent İstanbul Oto Çekici Hizmetleri

7/24 her saat açık oto çekici firması

otokurtarmaservisi oto çekici 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir