esenkent oto çekici

Esenkent Oto Çekici

Seyir sırasında araç arızaları ve kaza durumlarında Esenkent oto çekici servisimiz hizmetinizde. 7/24 her saat hazır ve sizlerden telefon bekliyoruz. 0553 655 93 01 nolu çekici numaramızı arayın bir kaç dakika içerisinde çekicimiz yanınızda olsun. Çevre semt ve bölgelerde trafik akışını çok iyi biliyor en kısa sürede yanınıza ulaşıyoruz. Kurtarıcı taleplerinizde gündüz saatlerinde ve gece her saatte aktif firmayız.

esenkent oto kurtarıcı

Esenkent Oto Kurtarıcı

Son yıllarda otomobil yoğunluğunun en fazla olduğu semtlerden biri de Esenkent bölgesidir. Gün içinde araç girişi çıkışı oldukça fazladır. Hali ile kazalarında sık yaşandığı yerlerden de biridir. Esenyurt oto kurtarıcı aracımız bölgede her zaman hazır şekilde bekletilmektedir. Kaldığınız yerde yada aracın çekileceği bölgede kendinize yakında bir oto çekici firması arıyorsanız bizlere ulaşınız. Sizleri bekletmeden tam donanımlı çekicimizle yanınıza ulaşıyoruz.

Esenkent oto çekici için kasa boyu uzun ve kısa, geri dönüşüm makarası olan ve teknik donanını son model araçlarla hizmet veriyoruz. Tüm çekici araçlarımızda kış lastikleri, takoz, rampa da ayrıca bulunmaktadır.

esenkent oto kurtarma

Esenkent Oto Kurtarma

Otomobiliniz kurtarılması gerekiyorsa teknolojik donanıma sahip araçlardan hizmet almalısınız. Özel şaseye sahip ve geri önüşüm makaralı çekicilerimizle her ne zor şartta olursa olsun sizleri kurtarıyoruz. İş güvenliği kuralları hakkında tüm sürücülerimiz ve personelimiz eğitimlidir. Esenkent oto kurtarma için yıllardır aralıksız hizmet veriyoruz. En yakın oto çekici telefonu arıyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Otoyol kısmına ve ana caddelere yakın konumda hazır kıta çakici kamyonlarımız daimi bulunmaktadır. Sitemizdeki çağrı numaramızdan kolayca ulaşabilir oto kurtarıcı talep edebilirsiniz. Beklemeden dakikalar içinde konumunuza geliyoruz.

Esenkent Oto Çekici Fiyatları

2021 yılı oto çekici fiyatlarımız son derece uygun ve ekonomiktir. Aracın bulunduğu yerden alınıp en yakın oto servisine yada istediğiniz konuma sorunsuz teslimatı firmamız güvencesindedir. Gidilecek mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizleri arayarak kilometre başı fiyat tarifimize hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esenkent oto çekici için uzak yerlerden ve saatlerce bekleyeceğiniz kişilerden hizmet almayın. Yakınınızdaki oto kurtarma firmamıza şimdi ulaşın yaşadığınız sorundan hemen kurtulun. Yeni model oto kurtarıcılarımız ve tecrübeli personellerimizle nitelikli hizmet alın.

Oto Çekici Çağır

En Yakın oto kurtarma servisi için ara

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir