Güngören Çekici

Güngören Çekici 7/24 Acil Oto Kurtarma

Kazalı araç, arızalı araç ve sıfır araçlar için çekici, kurtarma ve yol yardım sağlıyoruz. Güngören Çekici 7/24 Acil Oto Kurtarma  çağırmak inçin yapmanız gereken 0553 655 93 01 numarayı aramanızdır. Oto kurtarma servisi içinde birden fazla ekip ve araçlar bölgemizdeki hizmetimiz vardır. Aracınızla yolda kaldığınız konumu bize gönderin hemen en yakındaki çekici aracımız yanınıza gelsin.

Güngören merkez bölge oto çekici yol yardımı firmasıyız. Ağır vasıta araçlar, motor çekicisi, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, hasarlı araç taşıma, tekne taşıma ve çoklu taşıma hizmetlerimiz tüm araç ve modeller için vardır.

Güngören Oto Çekici

Güngören Oto Kurtarma

Aracın kurtarılması için standart donanımlı çekici kamyon ve araçları yetmez. Bu nedenler her çekici sizlere kurtarma desteği veremeyebilir. Çekici çağırmadan önce firmanın sizlere bu hizmeti eksiksiz vereceğinden emin olunuz.

Güngören oto kurtarma almak için bizi seçen tüm araç sahipleri tam donanımlı araçlarımızla hizmet alır. Kurtarılması gereken aracınızın mevcut durumu her ne olursa olsun yanına hemen gelir ve bulunduğu zor durumdan kurtarırız.

İstanbul Güngören oto kurtarma ve yol yardım taleplerinizde sizlere yormadan en uygun fiyat tarifesini sağlarız. Araç çekici ve kurtarma işlerinde en deneyimli işinde uzman personeller ile çalışırız. Tecrübe deneyimli ve işimizi en titiz şekilde yaparız.

Güngören Yol Yardım

İstanbul Güngören 7-24 yol ekiplerimizde sizlere yolda kaldığınızda yerinizde müdahale için daima hazırdır . Olası araçlarda yaşanabilecek akü sorunları, oto elektrik arızaları, oto lastik problemleri, araç anahtar problemlerinde hemen araç yanına geliyoruz. Güngören yol yardım için günün her saatinde hazır eksiksiz ve tam donanımlı araçlarımız görev yapmaktadır.

Her araç sahibi yaşadığı sorunlarda çözümleri kendi başına bulmaz. Lastik patladığında, akü arızası verdiğinde, basit oto elektrik arızalarında ne yapacağını bilemez. Yol yardım işleri bu nedenle profesyonellerden talep edilir. Firmamız Güngören yol yardım 0553 655 93 01 çağrı merkezi üzerinden hizmet vermektedir.

Güngören Oto Kurtarıcı

Güngören Oto Kurtarıcı

Her araç sahibine Oto kurtarıcı çekici ve yol ardım desteğini %100 işçilik kalitesi ile sizlere vermekteyiz. Oto kurtarıcı için filomuzda bulunan her aracımız Avrupa standartlarında ekipman ve donanıma sahiptir. Klasik oto kurtarıcı kamyonları dışında özel ekipman ve teçhizatta sahip araçlarımızda bulunmaktadır. Bazı durumlarda vinçli platform yada özel çekme halatları ile araçlar kurtarılır. İstanbul ve Tekirdağ bölgelerinde hizmet veren bir çok oto kurtarıcı firmasında sadece düz zeminden çekici üstüne yükleme ve araç taşıma yapılır.

Yol yardım ve oto çekici hizmetinde işçilikler farklıdır. Bu nedenle iletişim kurduğunuz personelimize detaylı bilgi vermeye çalışınız. Lütfen durumunuzun farkında dolara doğru hizmet için arayışa giriniz. Bir çok sürücü yanlış bilgilendirme nedeni ile araç başında saatlerce beklemekte olup yanına gelen çekicilerinde bazen hiç bir faydasının olmadığını görmekteyiz.

Güngören Oto Çekici Fiyatları

Hiç bir araç sahibi fiyatlar konusunda endişe etmemelidir. Oto kurtarma servisimizde fiyatlar son derece uygundur. Güngören Oto Çekici Oto Kurtarıcı fiyatları için bizlere ulaşarak bulunduğunuz konumu ve gidilecek yeri belirtin hemen çekici fiyatlarımızı sizlere verelim. Güngören oto çekici işlerimizden ister şehir içinde taşıma yada şehirler arası taşıma yapılabilmektedir. Gidilecek mesainin durumuna göre fiyatlar ciddi oranda farklılık gösterir. Sizleri yanıltmamak adına sitemiz içinde oto çekici fiyatları hakkında her hangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Çekici oto kurtarıcı fiyatları bir çok kişinin yanlış düşüncesinin aksine son derece uygun fiyat tariflerinde sunulmaktadır. Son derece zorlu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Bugüne kadar hiç hizmet almamış biri yanlış düşüncelerle fiyatların çok yüksek olduğuna inanabilmektedir. Ancak bir defa çekici hizmeti aldığında aslında karşıladığı durum ve yaşadığı olumsuz durumdan son derece uygun fiyatlarla çıktığına sevinmektedir.

Güngören En Yakın Çekici

Güngören merkez bölge oto çekici ve yol yardım ekibiyiz. Yoksa bir çok çekici bölgeye hizmet veriyor olsa da aslında semtin çekicileri değildir. Bu da sizlerin saatlerce araç başında çekiciyi bekleyeceğiz anlamına gelmektedir. Otokurtarmaservisi.net ise bölgenizde sizlere en yakındaki oto kurtarma oto kurarıcı servisidir. Size yanınıza ulaşma sürmeniz ortalama 15 dakika almaktadır.

Güngören da en yakın oto çekici için tek yapmanız gereken 7/24 açık olan numaralardan bizi aramanızdır. İhtiyacınız olan çekici, kurtarma, yol yardım, oto elektrik, oto lastik hizmetleri en ekonomik ve uygun fiyatlarla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güngören Oto Çekici Numarası

Ne zaman çekiciye ihtiyacınız varsa biz yanınızdayız. Güngören oto çekici numarası 0553 655 93 01 hattımız üzerinden acil çekici isteyebilirsiniz. WhatsApp üzerinden aracın konumunu bize gönderin hemen yola çıkalım.

otokurtarmaservisi oto çekici 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir