İstanbul Oto Çekici

istanbul oto çekici

İstanbul Oto Çekici

Yolda kaldığınızda, çekici ve kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en yakındaki İstanbul oto çekici firmasıyız. Aynı bir çok merkezi konumda oto kurtarma aracımız bulunmaktadır. Saatlerce çekici beklemeden bir kaç dakikada bulunduğunuz konuma ulaşıyoruz. Çekme halatı ve kurtarma ekipmanları  olmak üzere çekimlerimizde tüm standart donanımlar bulunmaktadır. En zorlu durumlarda en doğru çekici için bize ulaşın.

İstanbul Oto Çekici Numarası

0553 655 93 01 nolu çekici telefonumuz günün tüm saatleri çağrılara açıktır. 7/24 İstanbul oto çekici için bizi her saat arayabilirsiniz. Avrupa yakasından Anadolu yakasına göre çok daha fazla talep alan Ercan oto kurtarıcı oto kurtarma servisimiz gelen her talebi aynı anda karşılayabilecek araç filosuna sahiptir. Otomobil, ticari araçlar, midibüs ve minibüsler dahil tüm büyüklüklerdeki araç kurtarma için bizden destek alabilirsiniz.

Aracınız ile seyir halinde iken çeşitli arızalar ve olumsuz problemler başınıza gelebilir. Kimi zaman aracınızdaki yakıt bitebilir, kimi zaman lastiğiniz patlayabilir veya arınızda yerinizde tamiri mümkün olmayan arızalar olabilir. İstenmeyen kaza durumlarında çalışmayan araçlarınızda ekibimiz tarafından alınarak istediğiniz oto servisi noktasına çekilebilmektedir. İstanbul'dan Türkiye geneline her yere nakil yapabilmekteyiz.

istanbul 7/24 oto çekici

İstanbul 7/24 Oto Çekici

Çift vardiya sistemi ile günün sabah ve gece tüm saatlerinde aktif olarak çekici hizmetleri vermekteyiz. İstanbul tüm otoyol kısımlarında, cadde, sokaklarına ulaşıyoruz. Hangi noktada, konumuz neresi olursa olsun çekici talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oto çekici çağrı merkezimizi aramanız ve bizlere aracın bulunduğu adresi en doğru şekilde iletmeniz veya konum atmanız olacaktır. Bize ulaşan taleplerinizde merkez garajımızdan çekici hareket etmez, sizlere en yakındaki oto çekicimiz yanınıza yönlendirilir.

İstanbul Oto Çekici Fiyatları

Oto çekici fiyatları belirlenirken aracın hacmi, nereden alınıp nereye teslim edileceği gereklidir. Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak detayları bildiriniz sizlere hemen oto çekici fiyatlarımızı iletelim. Fiyat tarifemiz en ekonomik, her araç sahibinin bütçesine uyacak şekildedir. Hem kaliteli işçilik hemde en uygun çekici ücretleri ile hizmet alın. İstanbul oto çekici için müşteri memnuniyeti yüksek, hatasız ve sorunsuz hizmetler için şimdi bizi arayın.

istanbul oto çekici fiyatları


 

Çekici Çağırırken Dikkat Ediniz

Oto Çekici Çağrı Merkezimizi Arayın

Oto çekici çağırmak istiyorsanız bizlere iletişim numaramızdan yada sitemizdeki online canlı destek hatlarından ulaşınız.

1
Aracın Konumunu İletiniz

Oto çekicimizin en kısa sürede yanınıza ulaşabilmesi için personellerimize doğru adresi verdiğinizden emin olunuz.

2
Aracınızın Yanından Ayrılmayınız

Gerekli güvenlik önemlerine öncelik vererek aracınızı görebileceğiniz noktada oto çekicimizi bekleyiniz.

3