Kurtarıcı Çekici

Bazen aracınızla seyir halide arıza yaşabilir yada beklenmedik kazalarla karşılaşısınız. Kurtarıcı çekici hizmetlerimiz sürücülerimizin bu en zor anında destek vermekte ve yaşadığı durumdan kolayca kurtulmalarını sağlamaktadır. Oto kurtarma firmamızın asli hizmeti olup senelerdir bu alanda üst düzey tecrübe ve birikime sahiptir. Araç model ve markası farketmeksizin tümünde hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul her iki yakasında da haftanın 7 günü her saat hizmetimiz vardır.

istanbul kurtarıcı çekici

İstanbul Kurtarıcı Çekici

Trafik yoğunluğunun en çok bölge İstanbul'dur. Neredeyse her ilçe ve semtinde tüm caddelerde ciddi trafik sorunu bulunmaktadır. Buda beraberinde istenmeyen kazaları getirebilmektedir. Hızlı müdahale edilmemesi durumda hem güvenlik sorunları hemde trafiği ciddi şekilde olumsuz etkileme durumu ortaya çıkar. Firmamız ise sizleri zor şartlar altında bırakmadan bir kaç dakikada vereceğiniz adrese ulaşır ve aracınızı en güvenli şekilde ister oto servisi sanayiye yada belirteceğiniz adrese çekmektedir.

Her araç düz kolayca alınacak ve çekilecek şekilde bizleri beklemez. Bazen aracın daha zor şartlarda bulunması nedeni ile özel ekipman ve teçhizat ile kurtarılması gerekir. Firmamızın sizlere göndereceği Kurtarıcı çekici kamyonlarında gerekli tüm ekipman bulunmaktadır.

anadolu yakası kurtarıcı çekici

00
Kurtarıcı Kaç Dakikada Gelir

Anadolu Yakası Kurtarıcı Çekici

Anadolu yakasında sabit birden fazla aracımız hazır ekiplerle sizlerden çağrı beklemektedir. Tem otoyolu, E5 D100 otoyolu, tüm bağlantı yollar, sahil yolu, minibüs caddeleri dahil her konumuna hakimiz. Tek yapmanız gereken Anadolu yakasında bulunduğunuz adresin bizlere konumunu iletmenizdir. Saat farkı gözetmeksizin bizlere ulaşabilir ve her saat oto çekici kurtarıcı çağırabilirsiniz.

Anadolu yakası kurtarıcı çekici için Tuzla, Kartal, Pendik, Kurtköy, Sultanbeyli, Samandıra, Çekmeköy, Sancaktepe ilçeleri için farklı ekip hazır bekletiyoruz. Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Altunizade, Koşuyolu, Acıbadem ilçe ve semtleri içinde yine hazırda bekleyen farklı mobil ekiplerimiz bulunmaktadır. Beykoz, Şile, Ümraniye ilçeleri içinde bölgeye yakında çekicimiz vardır.

avrupa yakası kurtarıcı çekici

Avrupa Yakası Kurtarıcı Çekici

İstanbul Avrupa yakası kurtarıcı çekici en fazla talep aldığımız ve hizmet verdiğimiz bölgedir. Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Okmeydanı, Kağıthane, Ortaköy, Gayrettepe ve Mecidiyeköy ilçe ve semtlerinde ayrı birimle çalışıyoruz. Sizlerden gelen oto çekici isteğinizde merkezi noktalarda hazır bekleyen oto kurtarıcımız hemen harekete geçmektedir. Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Maslak, Levent, Seyrantepe, Alibeyköy, Bayrampaşa bölgesindeki otoyol kısımları sanayi bölgeleri, şehir içi ve şehir dışı tüm bölgelerde hizmet veren ekbimiz bulunmaktadır.

Avrupa yakası için bir diğer aktif bölgemizde Bakırköy, Zeytinburnu, Bağcılar, Güngören, Meter, Topkapı, Haznedar, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Sultangazi bölgesidir. Haftanın 7 günü 7/24 aktif oto kurtarma aracımız ve deneyimli ekiplerimiz hazırdır. Bu ilçelerin tüm mahalle ve semtlerinde oto çekicimiz her gün vardır. Esenyurt oto çekici, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Başakşehir, Esenkent, Sefaköy, Gürpınar, Hadımköy ve Arnavutköy bölgeleride sürekli çalıştığımız noktalardır.

kurtarıcı çekici fiyatları

Kurtarıcı Çekici Fiyatları

Çekici hizmetleri içn sabit fiyat biz dahil hiç bir firma veremez. Aracın nereden alınıp nereye bırakılacağı, gidilecek, alınacak mesafe fiyatların belirlenmesinde etkendir. Çünkü uzun mesafeler  çekici aracın iş alımını etkilemektedir. Kurtarıcı çekici fiyatları için sürpriz yaşamamak için mutlaka firmalarla iş öncesi görüşmelisiniz. Oto çekici firmamız 2021 yılı en uygun mesafe fiyatları ile hizmet vermektedir. Asla bütçenizi sarsacak fiyatlar sunmaz. Amacımız sizleri en güvenli şekilde ve en uygun fiyatlarla yaşadığınız durumdan kurtarmaktır.

İstanbul Acil Oto Çekici

Size en yakındaki İstanbul oto kurtarıcı firmasıyız