oto çekici fiyatları

Oto Çekici Fiyatları

Sürücüler ve araç sahipleri tarafından en çok merak Oto çekici fiyatları konusudur. Bir çok kişi genelde fiyatların çok pahalı olduğu gibi yanlış düşünceye kapılsada 2021 yılında bu profesyonel hizmeti alan yüzbinlerce araç sürücüsü bulunmaktadır. Oto Çekici firmaları arasında sabit bir fiyat olmamakla birlikte bir çok firmada hizmet kalitesine göre, gidilecek mesafeye ve aracın nereden alınacağına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyat duyurusu ve fiyat tarifesi genelde yayımlanmamaktadır.

oto çekici fiyatları 2021

Oto Çekici Fiyatları 2021

Çekici firmalarında genelde başlangıç fiyatı bulunmaktadır. Yeni aracınız bulunduğu noktadan oto çekici aracına yüklenmesi hareket edilmesi ile birlikte açılış ücreti başlar. Devamında katedilen her kilometre başına ücretlendirme yapılabilmektedir. Ortalam bir fiyat vermemiz gerekirse 2021 yılında açılış tarifesi 100₺ ortalamasından başlamaktadır. Firmamız oto kurtarma servisinin güncel fiyatları değildir. Bizden net fiyat bilgisi almak için 0 553 655 93 01 nolu telefon numaramızdan aramanız yeterli olacaktır.

oto kurtarıcı fiyatları

Oto Kurtarıcı Fiyatları

Oto kurtarıcı ile anlaşmadan önce, aracınızın teslimini yapmadan önce ücretler ve fiyatlar konusunda anlaşmanız önerilmektedir. Sektördeki kötü niyetli kişiler ve firmalar farklı oto çekici fiyatları tarifesi uygulayabilmektedir. Bu nedenle net olarak başlangıçta her detayı konuşmanız tarafımızdan önerilmektedir. Firmamız ise müşterilerine telefonda dahi olsa ne kadara oto çekici hizmeti vereceğiniz kesinlikle belirtir ve sonrasında sürpriz fiyatlarla sizleri karşı karşıya bırakmaz.

araç çekici fiyatları

Araç çekici fiyatları

Sadece otomobiller değil tüm araç tipleri için oto çekici hizmeti ve yol yardım desteği verilmektedir. Tekne taşıma, iş makinesi taşıma, motorsiklet taşıma, karavan taşıma işleride bu hizmet kapsamındadır. Araç çekici fiyatları aracın niteliğine göre, hacmine göre ve yine taşınması planlanan güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Firmamızda tüm araç modelleri için oto kurtarıcı ve çekici hizmeti vardır. Bizleri hemen şimdi arayarak ister şehir içi isterseniz şehirlerarası oto çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

şehirler arası çekici fiyatları

Şehirler arası çekici fiyatları

Çalışan ve çalışmaz durumdaki tüm araçlar ve otomobiller için firmamızdan şehirler arası çekici talep edebilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken durum her çekici firmasının bu hizmeti veremeyeceğidir. Bu hizmeti daha önce vermiş ve gerekli teçhizat ve donanıma sahip firmalardan hizmet almanız tavsiye edilir. Şehirler arası çekici fiyatları için yazımızda herhangi bir detay bulunmamaktadır. Çünkü çok genel bir durum olup aracın hangi mevkiden alınıp nereye, hangi şehre teslim edileceğinin tarafımızca bilinmesi gerekir.

araba çekici fiyatları

Araba çekici fiyatları

Çekici servisimiz sizler araba çekici fiyatları için en ekonomik fiyat tarifesini sunacaktır. Arabanız hangi model ve marka olursa olsun firmamızdan hizmet alımı yapabilirsiniz. Tecrübeli çekici şöförlerimizen güvenli şekilde istediğiniz noktaya arabanızı teslim edecektir. Seyir halindeki durumlarda araba çekici için firmamızın araçları ile sizlerde çekim sırasında bulunabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz bizlere arabanın bulunduğu konumunu iletebilirsiniz ve çekicimiz siz olmadan da aracınızı istediğiniz konuma çekebilir.

araç çekici ücreti

Araç çekici ücreti

Yazımız başında bahsettiğimiz gibi ortalama 100₺ den başlayan oto çekici fiyatları bulunmaktadır. Bu fiyat şehir içindeki araç çekici işlemlerinde tavsiye edilen fiyatlardır. Ancak mesafe uzadıkça ve aracın modeli fiyatları etkileyeceğini bilmeniz gerekir. Çekici hizmeti almadan önce aracın mevcut durumu, yürüyüp yürümediğini ve hangi adrese teslim edileceği hakkında uzmanlarımıza detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir.

oto kurtarma fiyatları

Oto kurtarma fiyatları

Oto kurtarma fiyatları için olduğundan fazla ücret ödemeyin. Araç sahiplerinin bu zor halinden faydalanıp çok yüksek fiyat veren bir çok çekici firması bulunmaktadır. Sizlere önerimiz bir kaç araştırma ile farklı yerlerden fiyat teklifi almanızdır. Ayrıca mümkünse oto kurtarma fiyatları alırken bunu yazılı olarak sizlere iletmelerini isteyebilirsiniz. Çünkü yaşanmış bu konu ile ilgili bir çok sorun ve problem bulunmaktadır.

şehirlerarası çekici fiyatları

Şehirlerarası çekici fiyatları

Şehirlerarası oto çekici ve taşıma hizmetleri başlı başına uzmanlık ve deneyim ister. Her oto kurtarıcı şehirlerarası çekici hizmeti veremeyebilir. Öncelikle sürücünün yol deneyimi gerekir, oto çekici aracının gerekli bakım onarımları eksiksiz olması gerekir. Oto çekici kamyonları içinde gerekli teçhizat, donanım ve ekipman bulunması gerekir. Şehirler arası çekici hizmeti sırasında gidilecek mesafe çok uzaksa yedek şöför hizmeti kesinlikle verilmelidir. Aracınızın güvenliği ve çekici sırasında zarar görmemesi için son derece önemlidir.

Şehirler arası çekici fiyatlarını belirtecek olan en büyük unsur hangi şehre çekici hizmeti sağlanacağıdır. İstanbul Merkez alınırsa, İstanbul-Ankara, İstanbul-İzmir, İstanbul-Bursa, İstanbul-Muğla Bodrum en çok hizmet alınan bölgeler olup kesinlike fiyatlar bölge bilindikten sonra verilecektir.

oto kurtarıcı fiyat tarifesi

Oto kurtarıcı fiyat tarifesi

Çekici ve yol yardım hizmetleri için oto kurtarıcı fiyat tarifesi bulmak veya firmalar tarafından oluşturmak hayli zordur. Araç modeli, aracın hangi durumda olduğu, araç nereden alınıp nereye çekicileri bilinmesi gerekir. Oto kurtarıcı fiyat tarifesi liste şeklinde olmayıp firmamıza ulaşan taleplerde detaylar öğrenildikten sonra araç sahiplerine verilmektedir.

çoklu çekici fiyatları

Çoklu çekici fiyatları

Oto çekici firmamıza çok sık olmasa da çoklu çekici talepleride ulaşmaktadır. Firmamız deneyimli kadroları ile bu hizmeti de sizlere eksiksiz ve sorunsuz olarak sağlamaktadır. Lütfen sizlere bu konu hakkında çok daha geniş bilgi verebilmemiz için bizlerle irtibata geçiniz.

çekici ile araç taşıma fiyatları

Çekici ile araç taşıma fiyatları

Çekici ile araç taşıma hem güvenli hemde daha ekonomik bir yöntemdir. Halatla veya farklı aparatların kullanımı ile de çekici yapılmaktadır ancak çok tercih edilebilecek güvenli bir yöntem değildir. Firmamız 2021 çekici ile araç taşıma fiyatları için sizlere minimum ücretlerle hizmet sunmaktadır. Şehir içinde ve şehirler arasında olsun tüm yol yardım ve oto kurtarıcı hizmetleri için bizlerden en uygun fiyatlarla dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

araç kurtarıcı fiyatları

Araç kurtarıcı fiyatları

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Bolu, İzmit, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Manisa, Yalova, Sakarya, Düzce, Bartın, Zonguldak yakındaki illerimizde olup sürekli çekici hizmeti verdiğimiz bölgelerdir. Konya, Eskişehir, Aydın, Muğla, Antalya, Burdur, Denizli, Mersin, Adana, Nevşehir, Kırşehir, Samsun, Sinop, Tokat, Amasya, Karabük, Sivas, Kayseri orta sıklıkta şehirler arası oto çekici hizmeti verdiğimiz bölgelerdir. Mardin, Şanlıurfa, Siirt, Hakkari, Şırnak, Van, Diyarbakır, Erzincan, Elazığ, Erzurum, Kars, Ardahan, Bitlis, Artvin, Trabzon, Rize, Giresun içinde yılın belirli dönemlerinde hizmet sağlamaktayız.

çekici hizmeti fiyatları

Çekici hizmeti fiyatları

Sitemiz üzerinden online canlı destek hattımız üzerinden 2021 yılı oto çekici fiyatları için şimdi bilgi alabilirsiniz. Çekici hizmetleri fiyatları için sizden alacağımız bilgiler dahilinde net kesin fiyatı telefonda tarafınıza söylemekteyiz. Vereceğimiz oto çekici fiyatları haricinde farklı bir ödeme tarafınıza yansıtılmaz.

otokurtarmaservisi oto çekici 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir