oto çekici telefonu

Oto Çekici Telefonu

Bir aracınız varsa mutlaka telefonunuzda oto çekici telefonu kayıtlı olmalıdır. Araç sürerken ne zaman sorun ve sıkıntı yaşayacağınız belli olmaz. Otomobiliniz yeni model veya eski model olması çekiciye ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelmez. Bazen araç arıza verebilir, bazen kazaya karışabilir yada yakıtınız, akünüz bitip yolda kalabilirsiniz. İstanbul oto çekici firmamız telefonu 7/24 açık olup sizlere her bölge ve semtte hizmet vermektedir.

Oto Kurtarıcı Telefonu

Zor anınızda internet üzerinden elbetteki oto çekici firması bulabilirsiniz. Ancak her aradığınız firma sizlere yakında olmayabilir. Bunun için şirketin iletişim sayfasındaki gerçek adres bilgisine mutlaka bakınız. İstanbul şehir içinde yakanın bir ucundaki kurtarıcı da bölgeye hizmet verdiği vadetmektedir. Ancak uzak konumlardaki işletmelerden hizmet aldığınızda belki 3-4 saat olduğunuz yerde beklemek zorunda kalırsınız. Firmamız ise geniş araç filosu ile İstanbul şehir için merkezi bir çok noktada hazır araç bulundurmaktadır. 0 553 655 93 01 oto çekici telefonu hattımızdan bizlere her saat ulaşabilirsiniz.

oto kurtarıcı telefonu

Avrupa Yakası Oto Çekici Telefonu

Araç trafik sorunun en fazla olduğu, trafik kazalarının daha çok yaşandığı yer Avrupa yakası bölgemizdir. Çünkü ticaretin neredeyse her ilçede ve semtte hızlı olması, araç hareketinide beraberinde getirmektedir. Oto kurtarma firmamız bu nedenle 4-5 farklı merkezi konumda sizlere en kısa sürede ulaşabilecek şekilde konumlanmıştır. Bizleri oto çekici telefonu numaramızdan aramanız halinde Avrupa yakasında hangi mahallede ve yolda kalmış olursanız olun geliyoruz.

Oto kurtarıcı personelimiz ve tüm kadrodaki ekiplerimiz bölgeyi son derece iyi bilmektedir. Araç sahibi olarak yapmanız gereken bizlere aracınızla beraber kaldığınız adres bilgisini eksiksiz olarak iletmenizdir. Çünkü sizleri bekletmeden daha kısa sürede yanınıza ulaşmak için kesinlikle doğru konum bilgisi gereklidir.

anadolu yakası oto çekici telefonu

Anadolu Yakası Oto Çekici Telefonu

0 553 655 93 01 nolu oto çekici telefonu İstanbul Anadolu yakası içinde aktifiz. 7/24 Oto çekici talebinizi hattımızı arayarak hemen iletebilirsiniz. Tuzla, Kartal, Maltepe, Pendik, Maltepe, Sultanbeyli, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe ve Şile dahil bir çok konumda hizmet veriyoruz.

Tam teknolojik donanıma sahip çekici kamyonlarımız ve en uygun fiyatlarımızla sizlere çekici desteği veriyoruz. Şimdi arayın bir kaç dakika da çekicimiz konumunuzda olsun.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir